Osmanoğulları İnşaat Osmanoğulları; Şirketler Grubu olarak faaliyet göstermektedir. Asıl faaliyet konumuzu İnşaat ve Taahhüt işleri oluşturmaktadır. Bununla ilgili çeşitli büyüklükte ve tipte büyük projeler üretmekte ve bunları giderek geliştirmekte ve çoğaltmaktayız.

Osmanoğulları İnşaat 

Amacımız

Amacımız daha kısa zamanda daha çok konut üreterek halkımıza uygun maliyetlerde ferah ve yaşanabilir bir çevreyle, iyi tasarlanmış mimari projeleri ile sağlam, güvenilir konutlar üretmektir.

Çalıştığımız Bölgeler

Projelerimiz, ağırlıklı olarak İstanbul ilimizin Büyükçekmece ve Beylikdüzü ilçelerinde yer almaktadır. Bölge hem planlama hem de yapıların tekniğine uygun olarak inşaa edilmesi açısından gecekondu yerleşimleri olmayan, alt yapısı tamamlanmış, şehir gürültüsünden uzak, ulaşım sorunları çözümlenmiş, İstanbul'un gelecek vaadeden önemli yerleşim birimlerindendir.

Yatırımlarımız

Bizler grup olarak sağlık, eğitim, gıda, turizm ve sigortacilik alanlarında da kalıcı projeler üretmekteve yatırımlar yapmaktayız. Firmamız, bugüne kadar gercekleştirmiş olduğu başarılı çalışmalar, etkili konut projeleri, ve ilkeli ticari anlayışı ile İnşaat sektöründe bir marka olmuştur. Osmanoğulları İnşaat, aldığı ilgi ve destekle güçlenmekte ve teveccühlerinize layık olabilmek için daha çok çalışarak daha büyük işler yapmak arzusunda ve kararlılığındadır.

Okumaya devam edin